Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  
1
2
3
  • Extraliga muži: HOLI - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - MODR 14:00h.
  • Extraliga muži: SACU - LIKV 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - VSET 14:30h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - STAR 10:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - ZRUC 10:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - PLAZ 14:00h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - STAR 15:30h.
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - SOLI 10:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - LEGE 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - ZDAR 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HORA - RADO 14:00h.
4
  • 1. liga muži: PROS - VSET "B" 15:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - VSET 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - ZRUC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - PEKL 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - CELA 14:00h.
5
6
7
8
  • Akce: Kemp nadějí - dívky a ženy - Informace
9
  • Akce: Kemp nadějí - dívky a ženy - Informace
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - LIKV 12:00h.
10
  • Akce: Kemp nadějí - dívky a ženy - Informace
  • 1. liga muži: VSET "B" - CAKO "B" 11:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - PROS 14:00h.
  • 2. liga muži "A": CBUD - RADO 10:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PRER - SOLI 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZDAR - KROM 14:00h.
11
  • 1. liga muži: STAR - PLAZ 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - MODR 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - STRI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - PRER 12:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - SOLI 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - CBUD 14:00h.
12
13
14
15
16
  • Akce: Přihlášky na MČR 1 mladší žáci - Informace
  • Akce: Přihlášky na MČR 1 mužů - Informace
  • 1. liga muži: CAKO "B" - STAR 16:00h.
17
  • Extraliga muži: CAKO - ZATE 10:00h.
  • Extraliga muži: LIKV - CELA 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - SACU 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - HOLI 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - ZRUC 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - CBRO 11:00h.
  • 1. liga muži: PLAZ - VSET "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "B": SOLI - ZDAR 10:00h.
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - HORA 10:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - PRER 13:00h.
  • 2. liga muži "A": RADO - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - CBUD 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - PANK 14:00h.
18
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - VSET 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - CELA 12:00h.
19
20
21
22
23
24
  • Extraliga muži: HOLI - LIKV 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - VSET 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - MODR 14:30h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - MODR "B" 09:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - PLAZ 14:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - CAKO "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - RADO 10:00h.
  • 2. liga muži "A": CBUD - LIKV "B" 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - KROM 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PRER - ZBEC 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HORA - HRAD 14:00h.
25
  • 1. liga muži: PROS - STAR 13:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - LIKV "B" 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - PEKL 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - STRI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - MODR 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - LIKV 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - PRER 14:00h.
26
27
28
29
30
Aktuální videa