Aktualityúterý, 11.12.2018

Vlády se ujímají univerzálové

Rosenberk, Fojtíková, Z. Kalous, Tolar. To jsou jména vítězů svých kategorií anketa Nohejbalista roku ČR 2018, která byla odtajněna v rámci pražského mezinárodního turnaje Poslední smeč. A soudě podle bodového odstupu od svých soupeřů to nebyl žádný lítý souboj, ale spíše jasná výhra.


úterý, 11.12.2018

Poslední vítězem roku jsou Modřice

Končíme! Tak zavelela Poslední smeč, poslední velká akce roku českého nohejbalu. 33. ročník mezinárodního halového turnaje se stal kořistí Modřic, stříbro patří Šacungu, bronz mají Čakovice. Definitivní tečka za ročníkem patří loňskému vítězi ankety Nohejbalista roku ČR Jakubu Pospíšilovi, který za devítek vyslal svůj mečbolový a vskutku poslední smeč do prázdného prostoru hřiště.


pondělí, 26.11.2018

Julius Vanya

Nohejbalové osobnosti tak, jak je nemusíte znát.


pondělí, 12.11.2018

MS mužů 16.-18. 11. v Rumunsku VIDEOPOZVÁNKA, NOMINACE, INFORMACE, FOTOGALERIE, ZÁZNAMY!!

Reprezentační výprava zakončila svou rumunskou misi plným ziskem nejcennějších kovů a mnohé z nás dohnala k hrdosti! Velký podíl nese i početná výprava fanoušků, která reprezentanty hnala a podporovala na cestě za vítězstvím. Ale nesporný dík patří také všem, kteří se na akci jakkoliv podíleli a starali se o hladký servis a zprostředkování všech informací těm, kteří fandili ze svých domovů. DÍKY!


pondělí, 12.11.2018

Karel Bláha

Nohejbalové osobnosti tak, jak je nemusíte znát.


pondělí, 29.10.2018

Poslední MČR má svého vítěze. Překvapeni?

Nejmladší disciplína uzavřela jednorázové tuzemské soutěže pro rok 2018. A dokázala, jak rozhoduje momentální forma.


pondělí, 29.10.2018

Superfinále a vládci letošní sezóny

Letošní nohejbalový ročník má své vítěze a Superfinále dostálo svého názvu! Hned u dvou kategorií rozhodoval o vítězi poslední možný zápas. U žen dokonce poslední možný míč! Nyní nás čeká MČR jednotlivců mužů, které bude propojeno s ligovým seminářem. Pak už bude celá situace ohledně ligových soutěží pro rok 2019 vyřešena a my si budeme moc užít turnaje, které provází závěr roku. Celou sezonu pak standartně uzavře 8. -9. 12. pankrácká Poslední smeč.


pondělí, 29.10.2018

Vladimír Babka

Nohejbalové osobnosti tak, jak je nemusíte znát.


pondělí, 22.10.2018

Proběhly ligové kvalifikace

Letošní “druholigová“ kvalifikace byla výjimečná. Nikoliv snad tím, že se do ní přihlásilo jen šest týmů, ale zejména faktem, že nikdo z úspěšných zatím netuší, do jaké soutěže vlastně postoupil. Strukturu ligových soutěží pro příští roky totiž nastaví až ligový seminář, který proběhne tuto sobotu (27. října) v Nymburce.


pondělí, 24.09.2018

Poslední 2 zájezdy ZA PŮVODNÍ CENU!

VYUŽIJTE DOSAVADNÍ CENY POSLEDNÍCH DVOU BALÍČKU a vyrazte podpořit reprezentační tým na jeho cestě k obhajobě a zisku titulů! Kapacita zájezdu se rychle naplňuje a v případě jejího nutného navýšení bude muset být částka pro další zájemce kvůli odlišným cenám ostatních hotelů navýšena.