Prodej vstupenek na Superfinále a Nymburské nohejbalohraní 2017 byl zahájen

Nohejbalové Superfinále, Mistrovství světa žen a juniorů a Nohejbalová bitva. Ženský, mužský i juniorský nohejbal na nejvyšší úrovni a to vše během necelého jednoho měsíce!


Nohejbalové Superfinále

Praha, 29. října 2017
VSTUPENKY ZDE

Jediné utkání opět po roce rozhodne o držitelích titulů mistra nohejbalové Extraligy mužů a 1. ligy žen. Není žádné příště, není možnost opravy! Jeden den, jedno místo, dva vítězové! 

Po loňském úspěchu organizátorů, kterým se podařilo přilákat do ochozů liběňské haly přes tisícovku fanoušků, bude i letos Superfinále hostit Praha. Hala na Podvinném mlýně přivítá finalisty a nohejbalové fanoušky v neděli 29. října 2017.

I letos uvidíte ženské i mužské Superfinále v jeden den, takže Vám dopřejeme dvojnásobný nohejbalový zážitek. Nejprve se proti sobě v repríze loňského finále postaví od 9:00* nohejbalistky Vršovic a Českého Brodu a následně od 12:00* i nohejbalisté (finalisté vzejdou ze semifinálových dvojic Čakovice vs. Čelákovice a Modřice vs. Vsetín). 

Program:
8:30* Superfinále 1. ligy žen
12:00* Superfinále Extraligy mužů 

* časy utkání se mohou změnit

Nymburské nohejbalohraní (MS W&U21, Nohejbalová bitva Čechy vs. Morava)

Nymburk, 17. - 19. listopadu 2017
VSTUPENKY ZDE

Nymburské nohejbalohraní 2017, to je vyvrcholení letošní nohejbalové sezóny, při kterém se fanouškům představí na jednom místě a během jednoho víkendu to nejlepší z mužského, ženského a juniorského nohejbalu.

O listopadovém prodlouženém víkendu bude totiž Nymburk hostit UNIF Mistrovství světa žen a juniorů 2017 a jako součást doprovodného programu se v sobotu v nelítostném souboji utkají také výběry týmů Čech a Moravy v rámci Nohejbalové bitvy. O složení těchto výběrů rozhodnou fanoušci hlasováním v anketách na Facebookovských stránkách této události.

Zatímco do Mistrovství světa budou čeští junioři i české ženy vstupovat jako papíroví favorité, Nohejbalová bitva bude při své premiéře nelítostným soubojem na ostří nože bez jasného favorita.

Potvrdí mladí čeští reprezentanti a české reprezentantky roli favoritů? Připíše si premiérové vítězství v Nohejbalové bitvě výběr Čech, nebo výběr Moravy? Nymburské nohejbalohraní je určitě událostí, kterou nesmí žádný nohejbalový fanda vynechat! 

Vstupenky na obě akce lze objednávat už nyní prostřednictvím e-mailových objednávek. Více informací a návod, jak při nákupu postupovat, naleznete na webu ČNS v sekci Nohejbalové akce.

Informace k prodeji vstupenek na Nohejbalové Superfinále.
Informace k prodeji vstupenek na Nymburské nohejbalohraní.