Kam o prázdninách za sportem? No přece na kempy!

V létě to bude žít nohejbalem


Co by to bylo za léto bez nohejbalového kempu!

A tak i letos bychom vás na ně rádi pozvali. A že je z čeho vybírat. Některé se budou konat už po několikáté a některé budou mít svoji premiéru.  A kam můžete své (nejen) malé nohejbalisty vyslat prohánět balon přes síť. 

Určitě od 23. do 28. července na sever Čech do Chabařovic, kde si tato sportovní událost vybudovala skálopevnou tradici. Již po deváté se tu bude pořádat tradiční Mezinárodní nohejbalový kemp mládeže a žen, který se koná pod záštitou ČNS ve spolupráci s oddílem TJ Slovan Chabařovice. Loňských ročníků se účastnily desítky českých i zahraničních hráčů a hráček a i letošní ročník bude mít hojnou účast. Ale určitě se nemusíte bát, že by jídla pro tolik lidí nebylo dost. Po celou dobu pobytu je zařízená plná penze v místní základní škole, na kterou se všichni po tréninku s chutí vrhnou a paní kuchařky nejen jedlíkům vždy ochotně přidají. Kromě jídla se účastníci můžou těšit na nabitý tréninkový program pod vedením zkušených trenérů, ubytování v oblíbených chatkách a certifikát, který obdrží každý účastník na konci pobytu. A rozhodně nezáleží na tom, jestli je váš syn nebo dcera úplný začátečník, nebo už otrkaný hráč či hráčka. Na začátku soustředění budou rozřazeni do výkonnostních skupin, podle kterých se jim trenéři budou naplno věnovat. A budou-li šikovní, mohou se propracovat až do exhibičních zápasů, které vždy, s tradičním grilováním buřtů a klobás, kemp uzavírají. 

Pozvánky i přihlášky najdete zde a lze je podat do 31. 5. 2018. 

Podrobnější článek o loňském ročníku Mezinárodního nohejbalového kempu naleznete zde

A jelikož někteří účastníci jezdí skutečně pravidelně, stojí za to si uplynulé ročníky připomenout alespoň formou fotografií. Protože čas v tomto sportu plyne krásně :)     201720162015201420132012


Druhý nohejbalový kemp zapíše svou premiéru, ale za to vás hned v úvodu přivítá krásným prostředím Orlické přehrady a to v druhé polovině prázdnin od 17. do 19. srpna. A co na účastníky čeká? Ubytování v chatkách, plná penze, dostatečný pitný režim a hlavně trénink, trénink a trénink. A to ve dvou tréninkových skupinách na dvou antukových kurtech. Večer se budou opékat třeba buřty a jeden den je taky čeká parádní překvapení. Jaké? To se dozvíte, pokud přijedete. Tak neváhejte, protože kapacita kempu je maximálně 24 osob a díky lákavé ceně 2 200 Kč se rychle plní. 

Kontaktní osobou je Tereza Doležalová (+ 420 737 449 219, t.dolezalova@nohejbal.org).


No a z Čech se přesuneme rovnou na Moravu. A ať už jste místní anebo byste svým malým Čecháčkům rádi ukázali, že vůbec nějaká Morava je a jak je tam krásně, tak si jistě vyberete jeden z těchto partnerských kempů ČNS. Nebo možná rovnou oba dva? První kemp Pod Templákem určený pro hráče od 13 do 19 let se koná od 8. do 15. července v rekreačním středisku Pod Templštýnem na Vysočině v krásném prostředí údolí řeky Jihlavy. I druhý moravský kemp pro žáky do 13 let, který se pořádá od 11. do 18. srpna v kouzelné krajině Křižanovské vrchoviny, nabízí malebnou přírodu. Na Moravě tak vaše potomky čeká prostředí plné čerstvého vzduchu, které je pro sport jako stvořené.  

Podrobnější článek o jednom z předchozích ročníků pro větší přehled naleznete zde

Kontaktní osobou pak je pan Michal Janeba (+420 737 837 998, michaljaneba@seznam.cz), který vám rád zodpoví případné doplňující dotazy či rovnou zašle konkrétní dokumenty pro daný kemp.


No a nesmíme zapomenout na jih Čech, kde se po roční přestávce o své slovo opět hlásí úspěšná kolébka nohejbalu, Radomyšl. V areálu místní tělovýchovné jednoty proběhne v termínu od 4. do 8. července partnerský kemp ČNS určený pro mladší a starší žáky. Pro účastníky je připraveno vše, co budou pro kvalitní trénink potřebovat. Ubytování, stravování, tři antuková hřiště, kvalitní trenéři, veškeré zázemí a to vše na jednom místě. V téměř rodinné atmosféře a nedaleko působiště našeho nejznámějšího dudáka bude o účastníky dokonale postaráno.

Kontaktní osobou je Milan Koubovský (+420 734 435 529, m.koubovsky@seznam.cz).


Místa se rychle plní. A co by to bylo za prázdniny bez nohejbalu, pohybu, party skvělých kamarádů a trenérů, kteří se na všechny účastníky už teď těší a chystají pro ně bohatý nohejbalový i nenohejbalový program?

Tak vybírejte. Letos je opravdu z čeho :)