Ligový pohár 2020 - PROGRAM, PŘENOSY, VÝSLEDKY

Průběžné výsledky jednotlivých divizí, přenosy, články a informace níže.


Ligový pohár 2020


Divize dorost "A", "B"

Výsledky a rozpis zápasů

1. kolo

Vítězná premiéra Pekla

Pěti duely v neděli odstartovala pohárová Divize dorostu. Soutěž, jež letos nahradí tradiční Botas dorosteneckou ligu. Na rozdíl od tristně obsazených mužských soutěží přilákala hned 11 týmů - jako jediní na poslední chvíli odřekli svoji účast loňští vítězové ze Vsetína. Hrát se bude v základní části jednokolově ve dvou skupinách a poté se osmička těch nejlepších utká v obvyklém formátu play-off. „Dělat sport v dorosteneckém věku bez možnosti soutěžit nedává smysl," kvitoval zahájení sezony člen Komise mládeže ČNS MAREK LÍBAL.

Celý článek na nohecmagazín.cz

TJ Spartak Čelákovice vs TJ Sokol Holicefotogalerie Michala Němce

2. kolo

Jihočeský souboj pro Radomyšl

V nejzajímavějším duelu druhého kola Divize dorostu napravily ve skupině B Modřice porážku z úvodního vystoupení a přetlačily doma Čelákovice, které naopak padly podruhé v řadě. Jihomoravané tak ukázali, že se s nimi musí i letos počítat. Rozjeté Peklo si připsalo další tři body, když deklasovalo Přerov na jeho půdě. V áčku zatím vypadá po další jasné výhře v Karlových Varech nejlépe Šacung a jako jediný je zatím bodově stoprocentní. Druhou výhru si připsala také Radomyšl, která v jihočeském derby vydolovala plný počet bodů na půdě českobudějovického Dynama. Ze svého prvního vítězství se raduje nováček ze Stříbra, jenž v dalším derby doma skolil oslabený celek ze Zruče. Hosté byli nakonec v závěru rádi alespoň za bod.

Celý článek na nohecmagazín.cz

3. kolo

Šlágr kola vyhrály Holice. Ale těsně

Dva rozdílné duely nabídl program třetího kola východní skupiny Divize dorostu Ligového poháru. Zatímco Přerov neměl v Čelákovicích šanci a odjel domů s prázdnou, v Holicích to byla jiná káva. Modřice na východě Čech statečně vzdorovaly před početným publikem největšímu favoritovi soutěže. O jejich nejtěsnější porážce rozhodla až nezvládnutá poslední dvojice. Na západě si první vítězství připsalo českobudějovické Dynamo, jež v koncovce přetlačilo soka z Karlových Varů. Vyhrál i vedoucí Šacung, který doma přemohl Stříbro. Baník však odvezl alespoň bod. Radomyšl překvapivě selhala doma proti čtyřčlenné zručské ekipě a pustila Západočechy v tabulce před sebe.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Přenos zápasuTJ Sokol Holice vs MNK Mobilprovas Modřice - fotogalerie Michala Němce

4. kolo

První porážka Šacungu, padl ve Zruči

Po týdenní pauze vyplněné MČR starších žáků v Čakovicích pokračovala Divize dorostu Ligového poháru předposledním kolem základní části. V obou skupinách se situace v tabulce před prázdninovou přestávkou výrazně zamotala, a tak jedinou jistotou je osmička postupujících do play-off. Budou v ní chybět Přerov, České Budějovice a Karlovy Vary.

Celý článek na nohecmagazín.cz


Divize 1

Výsledky a rozpis zápasů

1. kolo

Modřice na úvod skolily Prostějov
Jen jedno střetnutí měla na programu nejvyšší divize Ligového poháru. Prvoligový Prostějov přivítal úřadující vicemistry z Modřic. Jihomoravané potvrdili roli velkého favorita a domácí celek přejeli během necelých dvou hodin, aniž by mu povolili zisk setu. 

Celý článek na nohecmagazín.cz

Přenos zápasu T.J. Sokol 1 Prostějov x MNK mobilprovás Modřice

2. kolo

Mladé pušky ze Vsetína vystřílely bod

Divize 1 Ligového poháru se rozjela naostro. Ve druhém kole na sebe narazily těžké váhy. Duel mezi Karlovými Vary a výrazně omlazeným vsetínským celkem nepostrádal vysokou kvalitu ani dramatičnost. Po čtyřhodinové řeži se oba týmy rozešly na západě Čech smírně. Do Modřic zase přijel letošní extraligový nováček z Holic v čele exmodřickými kanonýry Kopem a Mrákavou. Přestože Východočeši dlouho drželi na hřišti favorita krok, nakonec se museli smířit s porážkou.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1: SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary x NK AUSTIN Vsetín

Divize 1: MNK mobilprovás Modřice x T.J. SOKOL Holice

3. kolo

Hned tři duely měla o víkendu na programu Divize 1 Ligového poháru. Obě sobotní střetnutí ovlivnilo špatné počasí a musela se stěhovat po střechu. Ve Vsetíně drželi Holičtí dlouho krok, ovšem v odvetné části střetnutí jim odešly koncovky a z vítězství se tak radoval omlazený valašský tým. Druhou domácí porážku si zapsal Prostějov, pro který byly příliš velkým soustem i Karlovy Vary. Nedělní počasí se umoudřilo, a tak mohly Holice dopřát svým fandům letošní premiérové body na svém antukovém kurtu. Proti Karlovým Varům si místní borci brzy vypracovali rozhodující náskok, Západočeši už v závěru jen korigovali.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1: NK AUSTIN Vsetín x T.J. SOKOL Holice

FOTOGALERIE PETRA ČUNKA

Divize 1: T.J. SOKOL I Prostějov x SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

ČLÁNEK A FOTOGRAFIE Z PROSTĚJOVSKÉHO DENÍKU

1. kolo - zpětně

Divize 1: T.J. SOKOL Holice x SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

FOTOGALERIE MICHALA NĚMCE

4. kolo

Dva duely posledního předprázdninového kola měla na programu Divize 1 Ligového poháru. Moravské derby mezi Modřicemi a Vsetínem nabídlo jeden z vrcholů letošní zkrácené sezony. O tom, že si vítězství odvezou hosté, musela rozhodnout až poslední možná výměna celého střetnutí. Valaši tak vystřídali svého sobotního protivníka na čele tabulky. V Holicích to bylo jasnější. Prostějov držel s domácími krok jen na začátku, pak se mu zranil kapitán Valenta a Hanáci dokonce byli nuceni poslední zápas skrečovat.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1: MNK mobilprovás Modřice x NK AUSTIN Vsetín

Divize 1: T.J. SOKOL Holice x T.J. SOKOL I ProstějovDivize 3 "A", "B"

Výsledky a rozpis zápasů

1.kolo

Žďár a Přerov mají první výhry

Dvěma duely zahájila soutěžní sezonu i pohárová Divize 3. Zatím jen na východě, západ se přidá o příštím víkendu. Do Žďáru nad Sázavou přijel oslabený Zbečník a musel na úvod strpět vysokou porážku. Hanácké derby v Kroměříži rozehráli domácí mizerně, dokázali se ale oklepat a Přerov potrápit. Koncovka ovšem patřila zkušenějším borcům hostujícího Spartaku.

Celý článek na nohecmagazín.cz


2. kolo

Hosté uhráli jediný bod

Už se hraje i v západní skupině Divize 3 Ligového poháru. V úvodním kole se nedařilo týmů z jihu Čech. Radomyšl padla v Karlových Varech a Dynamo České Budějovice prohrálo na půdě pražské Solidarity. Na východě se již zapojil i jediný původně prvoligový celek – Modřice B. A hned ve svém prvním vystoupení ukázal kvalitu, když přejel doma Kroměříž. Jediný bod z půdy protivníka odvezl o víkendu Žďár nad Sázavou, který vyválčil nerozhodný výsledek v Přerově.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 3 "B": MNK mobilprovás Modřice "B" x NK BAJDA Kroměříž

3.kolo

Žďár doma přetlačil Kroměříž

Kvůli špatnému sobotnímu počasí se drtivá většina bojů v Divizi 3 Ligového poháru odehrála v halách. V utkání plném třísetových bitev na východě dlouho vzdorovala Kroměříž domácímu Žďáru, závěr ale patřil týmu z Vysočiny. Ve druhém klání modřická rezerva přejela Zbečník, když Východočechy uchránil od debaklu  singlista Kábrt. Na západě získaly Karlovy Vary v Praze na Solidaritě bod až na poslední chvíli a zasloužili se o něj především bývalí extraligoví matadoři. Podobný kousek se nepodařil Radomyšli, která na půdě českobudějovického Dynama vedla, ale nakonec prohrála oba poslední debly.

Celý článek na nohecmagazín.cz

4. kolo

Solidarita má body z jihu, Žďár překvapil

Jediný míč dělil Radomyšl od zisku prvního letošního bodu, jenže štěstí se přiklonilo na stranu Solidarity. Pražané si z jižních Čech nakonec odvezli nejtěsnější vítězství. Karlovarské béčko kontrolovalo střetnutí proti Českým Budějovicím. Na východě Žďár šokoval Modřicích, když po jednom z nejlepších výkonů za poslední roky dokázal dobýt jejich domácí tvrz. Nedaří se Zbečníku, jenž padl i v Přerově.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 3B: MNK mobilprovás Modřice B x PKS okna Žďár nad Sázavou


Divize 2 - ženy

Výsledky a rozpis zápasů

1. kolo

Favoritky na úvod nezaváhaly

Obě zahajovací utkání Divize 2 žen skončila předpokládanými výsledky, i když týmy daly prostor také hráčkám širšího kádru. Obě střetnutí poznamenalo nepříznivé počasí, takže se musela stěhovat do haly.

Celý článek na nohecmagazín.cz

2. kolo

Vršovice remizovaly na Santošce

Obě finalistky loňského ročníku ženské ligy přijely o víkendu změřit síly s loni třetí Santoškou. Svědkem obou zajímavých soubojů byla hala v Nebušicích, kam se aktérky schovaly před deštěm. Zatímco v sobotním klání dokázaly domácí hráčky obrat soupeře z Vršovic o bod, v neděli předvedl Český Brod svoji kvalitu a bezpečně nad Santoškou zvítězil.

Celý článek na nohecmagazín.cz