Ligový pohár 2020 - PROGRAM, PŘENOSY, VÝSLEDKY

Průběžné výsledky jednotlivých divizí, přenosy, články a informace níže.


Ligový pohár 2020


Divize dorost "A", "B"

Výsledky a rozpis zápasů

1. kolo

Vítězná premiéra Pekla

Pěti duely v neděli odstartovala pohárová Divize dorostu. Soutěž, jež letos nahradí tradiční Botas dorosteneckou ligu. Na rozdíl od tristně obsazených mužských soutěží přilákala hned 11 týmů - jako jediní na poslední chvíli odřekli svoji účast loňští vítězové ze Vsetína. Hrát se bude v základní části jednokolově ve dvou skupinách a poté se osmička těch nejlepších utká v obvyklém formátu play-off. „Dělat sport v dorosteneckém věku bez možnosti soutěžit nedává smysl," kvitoval zahájení sezony člen Komise mládeže ČNS MAREK LÍBAL.

Celý článek na nohecmagazín.cz

TJ Spartak Čelákovice vs TJ Sokol Holicefotogalerie Michala Němce


2. kolo

Jihočeský souboj pro Radomyšl

V nejzajímavějším duelu druhého kola Divize dorostu napravily ve skupině B Modřice porážku z úvodního vystoupení a přetlačily doma Čelákovice, které naopak padly podruhé v řadě. Jihomoravané tak ukázali, že se s nimi musí i letos počítat. Rozjeté Peklo si připsalo další tři body, když deklasovalo Přerov na jeho půdě. V áčku zatím vypadá po další jasné výhře v Karlových Varech nejlépe Šacung a jako jediný je zatím bodově stoprocentní. Druhou výhru si připsala také Radomyšl, která v jihočeském derby vydolovala plný počet bodů na půdě českobudějovického Dynama. Ze svého prvního vítězství se raduje nováček ze Stříbra, jenž v dalším derby doma skolil oslabený celek ze Zruče. Hosté byli nakonec v závěru rádi alespoň za bod.

Celý článek na nohecmagazín.cz


3. kolo

Šlágr kola vyhrály Holice. Ale těsně

Dva rozdílné duely nabídl program třetího kola východní skupiny Divize dorostu Ligového poháru. Zatímco Přerov neměl v Čelákovicích šanci a odjel domů s prázdnou, v Holicích to byla jiná káva. Modřice na východě Čech statečně vzdorovaly před početným publikem největšímu favoritovi soutěže. O jejich nejtěsnější porážce rozhodla až nezvládnutá poslední dvojice. Na západě si první vítězství připsalo českobudějovické Dynamo, jež v koncovce přetlačilo soka z Karlových Varů. Vyhrál i vedoucí Šacung, který doma přemohl Stříbro. Baník však odvezl alespoň bod. Radomyšl překvapivě selhala doma proti čtyřčlenné zručské ekipě a pustila Západočechy v tabulce před sebe.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Přenos zápasuTJ Sokol Holice vs MNK Mobilprovas Modřice - fotogalerie Michala Němce


4. kolo

První porážka Šacungu, padl ve Zruči

Po týdenní pauze vyplněné MČR starších žáků v Čakovicích pokračovala Divize dorostu Ligového poháru předposledním kolem základní části. V obou skupinách se situace v tabulce před prázdninovou přestávkou výrazně zamotala, a tak jedinou jistotou je osmička postupujících do play-off. Budou v ní chybět Přerov, České Budějovice a Karlovy Vary.

Celý článek na nohecmagazín.cz


5. kolo

Západ ovládla Zruč

Poslední kolo základní části Divize dorostu rozlousklo zbylé otazníky a určilo dvojice pro čtvrtfinále soutěže, které se bude hrát na dvě vítězná utkání. Lépe postavená družstva po základní části mají výhodu domácího prostředí v prvním a případném rozhodujícím třetím souboji. Dosud neporažené Holice se utkají se Stříbrem, Šacung s Peklem, Zruč-Senec s Modřicemi a Čelákovice změří síly s Radomyšlí. Čtvrtfinálové série startují již o tomto víkendu. Zápasy o 9. -11. místo proběhnou o týden později. Potkají se zde Přerov, Karlovy Vary a České Budějovice.

Celý článek na nohecmagazín.cz


A jak dopadne play off?
Článek s rozhovory čtěte na nohecmagazín.cz

Divize dorost play-off: T.J. SOKOL Holice x Tělovýchovná jednota Baník Stříbro, spolek

Divize dorost play-off: SK Šacung Benešov 1947 x TJ Peklo nad Zdobnicí


Play off - Týmy z východu mají našlápnuto

Čtvrtfinále play-off divize dorostu odstartovalo prvními duely. Ve všech byly úspěšnější týmy z východní skupiny a ujaly se vedení v sérii 1:0. Odvety se hrají v neděli. Tvrdě narazil především vítěz skupiny A Zruč-Senec, který inkasoval na domácí půdě od Modřic nepopulárního kanára. Jen o málo lépe se vedlo zbylým družstvům z ,,áčka“. Nejblíže měl k vítězství Šacung, jenž několikrát vstal téměř z mrtvých, ale nakonec Peklu přeci jen podlehl nejtěsnějším poměrem. Bez šance v domácí odvetě nebude Radomyšl, která vzdorovala v Čelákovicích a sympatický výkon podalo i Stříbro v Holicích. Ty však zvítězily i bez svého lídra Veselého.

Celý článek na nohecmagazín.czDivize dorost play-off: TJ Spartak Čelákovice x TJ Radomyšl

FOTOGALERIE Michala Němce

Divize dorost play-off: SK Šacung Benešov 1947 x TJ Peklo nad Zdobnicí

V rozhodujících třetích duelech čtvrtfinále Divize dorostu využily domácího prostředí jak Čel

kovice, které přehrály Radomyšl 4:1, tak i Šacung Benešov, jenž se jako jediný vzepřel nadvládě východní skupiny. V semifinále se utkají Holice se Šacungem a na Čelákovice se těší v Modřicích. Peklu a Radomyšli sezóna končí.

Celý článek na nohecmagazín.czPLAY OF divize dorost:: TJ Spartak Čelákovice x MNK Modřice

SK Šacung Benešov 1947 vs. T.J. SOKOL Holice

Úvodními zápasy odstartovaly semifinálové série Divize dorostu. Holice na svém hřišti potvrdily proti Šacungu roli velkého favorita a po hladké výhře bez ztráty setu mají nakročeno do finále. To v Čelákovicích byl k vidění mnohem vyrovnanější a vypjatější souboj, koncovky však lépe zvládaly Modřice. Moravané si tak vezou z horké půdy důležitou výhru a mohou v domácí odvetě sérii ukončit.

Celý článek na nohecmagazín.czModřice utekly z mečbolů a vyzvou Holice

Již odvetné semifinálové duely Divize dorostu rozhodly o tom, že se ve finále soutěže utkají Holice s Modřicemi. Jenže série se nepodobaly. Vůbec. Zatímco Jihomoravané byli v domácím prostředí za stavu 2:3 v odvetné dvojici pouze jediný míč od toho, aby musely cestovat k rozhodujícímu utkání do Čelákovic, holičtí mladíci přejeli Šacung i na jeho půdě za zpěvu kanára. O vítězi poháru rozhodne jediné střetnutí v sobotu 24.10., ve kterém budou mít výhodu domácího prostředí Východočeši. Zda se budou moci opřít o tradičně velkou podporu svých fanoušků není vůbec jisté, spíše to zatím vypadá, že se bude muset hrát bez diváků. Superfinále všech tří kategorií v Praze bylo pro letošní rok podle očekávání zrušeno.

Celý článek na nohecmagazín.cz

PLAY OF divize dorost: MNK mobilprovás Modřice vs. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice

PLAY OF divize dorost: SK Šacung Benešov 1947 vs. T.J. SOKOL Holice
Divize 1

Výsledky a rozpis zápasů

1. kolo

Modřice na úvod skolily Prostějov


Divize 1: MNK mobilprovás Modřice x SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

Jen jedno střetnutí měla na programu nejvyšší divize Ligového poháru. Prvoligový Prostějov přivítal úřadující vicemistry z Modřic. Jihomoravané potvrdili roli velkého favorita a domácí celek přejeli během necelých dvou hodin, aniž by mu povolili zisk setu. 

Celý článek na nohecmagazín.cz

Přenos zápasu T.J. Sokol 1 Prostějov x MNK mobilprovás Modřice


2. kolo

Mladé pušky ze Vsetína vystřílely bod

Divize 1 Ligového poháru se rozjela naostro. Ve druhém kole na sebe narazily těžké váhy. Duel mezi Karlovými Vary a výrazně omlazeným vsetínským celkem nepostrádal vysokou kvalitu ani dramatičnost. Po čtyřhodinové řeži se oba týmy rozešly na západě Čech smírně. Do Modřic zase přijel letošní extraligový nováček z Holic v čele exmodřickými kanonýry Kopem a Mrákavou. Přestože Východočeši dlouho drželi na hřišti favorita krok, nakonec se museli smířit s porážkou.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1: SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary x NK AUSTIN Vsetín

Divize 1: MNK mobilprovás Modřice x T.J. SOKOL Holice

Ve Žďáru nad Sázavou si domácí pojistili naději na vítězství ve skupině. Náskok před druhými Modřicemi je stále tři body. Modřice excelovaly v Kroměříži a povolily domácím jen vítězný singl. Na západě zklamali Karlovarští v Radomyšli, když bez Tolara byli jen stínem týmu bojujícího o přední příčky. České Budějovice svedly další ze svých marných bojů a tentokrát si z jihu Čech odvezla body Solidarita, byť ji to stálo hodně sil.


3. kolo

Hned tři duely měla o víkendu na programu Divize 1 Ligového poháru. Obě sobotní střetnutí ovlivnilo špatné počasí a musela se stěhovat po střechu. Ve Vsetíně drželi Holičtí dlouho krok, ovšem v odvetné části střetnutí jim odešly koncovky a z vítězství se tak radoval omlazený valašský tým. Druhou domácí porážku si zapsal Prostějov, pro který byly příliš velkým soustem i Karlovy Vary. Nedělní počasí se umoudřilo, a tak mohly Holice dopřát svým fandům letošní premiérové body na svém antukovém kurtu. Proti Karlovým Varům si místní borci brzy vypracovali rozhodující náskok, Západočeši už v závěru jen korigovali.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1: NK AUSTIN Vsetín x T.J. SOKOL Holice

FOTOGALERIE PETRA ČUNKA

Divize 1: T.J. SOKOL I Prostějov x SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

ČLÁNEK A FOTOGRAFIE Z PROSTĚJOVSKÉHO DENÍKU


1. kolo - zpětně

Divize 1: T.J. SOKOL Holice x SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

FOTOGALERIE MICHALA NĚMCE


4. kolo

Dva duely posledního předprázdninového kola měla na programu Divize 1 Ligového poháru. Moravské derby mezi Modřicemi a Vsetínem nabídlo jeden z vrcholů letošní zkrácené sezony. O tom, že si vítězství odvezou hosté, musela rozhodnout až poslední možná výměna celého střetnutí. Valaši tak vystřídali svého sobotního protivníka na čele tabulky. V Holicích to bylo jasnější. Prostějov držel s domácími krok jen na začátku, pak se mu zranil kapitán Valenta a Hanáci dokonce byli nuceni poslední zápas skrečovat.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1: MNK mobilprovás Modřice x NK AUSTIN Vsetín

Divize 1: T.J. SOKOL Holice x T.J. SOKOL I Prostějov


5. kolo

Letní pauza je pryč a nad nízkou sítí se o víkendu zase bojovalo o pohárové body. Divize 1 měla na programu dva duely. V Karlových Varech se představily Modřice a v souboji dvou odvěkých rivalů si po celkem vyrovnaném průběhu připsaly oba body. Moravskou řež v Prostějově ovládli podle očekávání hosté ze Vsetína. Díky tomu si udrželi vedení v tabulce.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1:SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary x MNK mobilprovás Modřice


6. kolo

Divize 1 ligového poháru vstoupila o minulém víkendu do odvet. Na programu byla dvě střetnutí. Na západě Čech předvedly Karlovy Vary smršť ve druhé polovině duelu s Holicemi. Soupeři vrátily porážku z jara a jako bonus mají navíc lepší vzájemnou bilanci. Prostějov si dojel pro další debakl do Modřic, pro Hanáky však byla výhrou už skutečnost, že vůbec slepili sestavu a mohli na jihu Moravy nastoupit.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 1: SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary x T.J. SOKOL Holice

Divize 1: MNK mobilprovás Modřice x T.J. SOKOL I Prostějov


7. kolo

Divize 1: NK AUSTIN Vsetín x SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

Divize 1: MNK mobilprovás Modřice x SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary


8. kolo

Divize 1: SK Liapor Karlovy Vary vs. TJ SOKOL I Prostějov

Pod předchozím domácím výprasku od Karlových Varů se Vsetín zvedl. Těžký souboj v Holicích sice Valaši nerozehráli ideálně a po singlu je tížila dvoubodová ztráta, ovšem odvetnou část zvládli brilantně a celé střetnutí otočili ve svůj prospěch. Dramatickou řež rozhodl až poslední možný balon závěrečného zápasu dvojic. V Karlových varech se naopak žádná zápletka nekonala. Proti prostějovskému torzu zvládl Liapor úlohu favorita za dvě hodiny.

Celý článek na nohecmagazín.cz


9. kolo

Divize 1: NK AUSTIN Vsetín vs. MNK mobilprovás Modřice

Divize 1: TJ Sokol I Prostějov – T.J. Sokol Holice 3:6

Základní část Divize 1 Ligového poháru se stala kořistí Modřic. Rozhodlo o tom jejich nejtěsnější vítězství na vsetínské půdě. V semifinále Jihomoravané narazí na Holice. Druhou dvojici pak vytvoří Vsetín a Karlovy. Pokud Valaši minimálně remizují v posledním střetnutí základní části doma s Prostějovem, tak začnou play-off doma. Jestli to ovšem epidemiologická situace dovolí…

Celý článek na Nohecmagazin.cz


10. kolo

Vsetín si zajistil druhou příčku

Divize 1: NK AUSTIN Vsetín vs. T.J. SOKOL I Prostějov

Poslední mač základní části Divize 1 Ligového poháru se hrál na Valašsku. Domácí Vsetín deklasoval na svém kurtu Prostějov a definitivně si zajistil postup do play-off z druhé příčky. V semifinále se Climax střetne s Karlovými Vary, na Modřice čeká vyzyvatel z Holic. Začíná se už o víkendu.

Celý článek na nohecmagazín.cz


PLAY OFF

Holice padly, Vsetín v karanténě

Jen polovina z plánovaných semifinálových duelů se o víkendu hrála v nejvyšší divizi Ligového poháru. Vsetín neodcestoval do Karlových Varů, důvodem je karanténa jednoho z hráčů základní sestavy. Ve druhé sérii si Modřice připsaly trochu smutný triumf na půdě Holic. Smutný? Ano, protože byl nejspíš na dlouhou dobu poslední. Protiepidemická opatření totiž zastaví minimálně do začátku listopadu nejen nohejbal, ale celé sportovní dění. Co bude dál, to je ve hvězdách. „Vítězem“ letošní podivné sezony je už teď koronavirus…

Celý článek na nohecmagazín.cz

T.J. SOKOL Holice vs. MNK mobilprovás Modřice


FOTOGALERIE MICHALA NĚMCEDivize 3 "A", "B"

Výsledky a rozpis zápasů

1.kolo

Žďár a Přerov mají první výhry

Dvěma duely zahájila soutěžní sezonu i pohárová Divize 3. Zatím jen na východě, západ se přidá o příštím víkendu. Do Žďáru nad Sázavou přijel oslabený Zbečník a musel na úvod strpět vysokou porážku. Hanácké derby v Kroměříži rozehráli domácí mizerně, dokázali se ale oklepat a Přerov potrápit. Koncovka ovšem patřila zkušenějším borcům hostujícího Spartaku.

Celý článek na nohecmagazín.cz


2. kolo

Hosté uhráli jediný bod

Už se hraje i v západní skupině Divize 3 Ligového poháru. V úvodním kole se nedařilo týmů z jihu Čech. Radomyšl padla v Karlových Varech a Dynamo České Budějovice prohrálo na půdě pražské Solidarity. Na východě se již zapojil i jediný původně prvoligový celek – Modřice B. A hned ve svém prvním vystoupení ukázal kvalitu, když přejel doma Kroměříž. Jediný bod z půdy protivníka odvezl o víkendu Žďár nad Sázavou, který vyválčil nerozhodný výsledek v Přerově.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 3 "B": MNK mobilprovás Modřice "B" x NK BAJDA Kroměříž


3.kolo

Žďár doma přetlačil Kroměříž

Kvůli špatnému sobotnímu počasí se drtivá většina bojů v Divizi 3 Ligového poháru odehrála v halách. V utkání plném třísetových bitev na východě dlouho vzdorovala Kroměříž domácímu Žďáru, závěr ale patřil týmu z Vysočiny. Ve druhém klání modřická rezerva přejela Zbečník, když Východočechy uchránil od debaklu  singlista Kábrt. Na západě získaly Karlovy Vary v Praze na Solidaritě bod až na poslední chvíli a zasloužili se o něj především bývalí extraligoví matadoři. Podobný kousek se nepodařil Radomyšli, která na půdě českobudějovického Dynama vedla, ale nakonec prohrála oba poslední debly.

Celý článek na nohecmagazín.cz


4. kolo

Solidarita má body z jihu, Žďár překvapil

Jediný míč dělil Radomyšl od zisku prvního letošního bodu, jenže štěstí se přiklonilo na stranu Solidarity. Pražané si z jižních Čech nakonec odvezli nejtěsnější vítězství. Karlovarské béčko kontrolovalo střetnutí proti Českým Budějovicím. Na východě Žďár šokoval Modřicích, když po jednom z nejlepších výkonů za poslední roky dokázal dobýt jejich domácí tvrz. Nedaří se Zbečníku, jenž padl i v Přerově.

Celý článek na nohecmagazín.cz

Divize 3B: MNK mobilprovás Modřice B x PKS okna Žďár nad Sázavou


5. kolo

Haná vyšla dvakrát naprázdno

Obě poprázdninová utkání východní skupiny 3. divize ligového poháru se vyznačovala jedním společným jmenovatelem: absencí řady klíčových hráčů všech družstev. Kroměříž dorazila do Zbečníku jen v šesti lidech, jeden dílčí zápas dokonce skrečovala a nakonec odjela s vysokou porážkou. Vyrovnanější duel viděli diváci v Přerově, kde se domácí nakonec museli sklonit před modřickou rezervou.

Celý článek na nohecmagazín.cz


6. kolo

Radomyšl slaví první triumf

Jihočeské derby mezi Radomyšlí a Dynamem České Budějovice nabídl první poprázdninový hrací víkend skupiny A divize 3 ligového poháru. Domácí oplatili soupeři prohru z jeho půdy a zapsali si první body do tabulky. Ve druhém střetnutí této skupiny byla Solidarita krůček od vítězství na karlovarské antuce, jenže Západočeši předvedli v závěru heroický výkon a i s trochou štěstí duel zremizovali. Na východě svedl Zbečník marný boj s rozjetým Žďárem a v hanáckém klání mezi Přerovem a Kroměříží byli o fous lepší hráči Spartaku.

Celý článek na nohecmagazín.cz


7. kolo

Ve Žďáru nad Sázavou si domácí pojistili naději na vítězství ve skupině. Náskok před druhými Modřicemi je stále tři body. Modřice excelovaly v Kroměříži a povolily domácím jen vítězný singl. Na západě zklamali Karlovarští v Radomyšli, když bez Tolara byli jen stínem týmu bojujícího o přední příčky. České Budějovice svedly další ze svých marných bojů a tentokrát si z jihu Čech odvezla body Solidarita, byť ji to stálo hodně sil.

Celý článek na nohecmagazin.cz


9. kolo, 10. kolo, dohrávka 6. kola 

Karty jsou rozdány.

Základní část Divize 3 Ligového poháru je minulostí. Na západě ovládla skupinu Solidarita a vyzve v semifinále play-off modřickou rezervu. Na východě potvrdil Žďár nad Sázavou prvoligovou formu a nedovolil Modřicím své výsadní postavení ohrozit. V semifinále prověří tým z Vysočiny béčko Karlových Varů. Ve Zbečníku proběhlo vítězné loučení s tragicky zesnulým kapitánem Bernardem. Kroměříž se konečně dočkala výhry. Otázkou zůstává, zda program play-off nenaruší koronaviru, nad některými duely totiž  visí otazník…

Celý článek na nohecmagazín.cz


PLAY OFF

Domácí stoprocentní

Překvapení? Jak se to vezme. Ani jeden z vítězů základních skupin Divize 3 Ligového poháru v úvodním semifinálovém klání neuspěl. Žďár nad Sázavou prohrál na specifické karlovarské antuce s béčkem Liaporu, Solidarita Praha zase nestačila tempu modřické rezervy. Odvety i případné třetí duely se hrají o víkendu na půdě poražených týmů.

Celý článek na nohecmagazín.cz

MNK mobilprovás Modřice "B" vs. TJ Solidarita

V Praze se nehrálo, ve Žďáru jen jednou

Koronavirus zamával také s průběhem semifinále Divize 3 Ligového poháru. Už v pátek přišlo z Prahy do Modřic oznámení, že Solidarita nedokáže v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu zajistit uspořádání odvetného semifinále s Modřicemi B. Ve Ždáru nad Sázavou sice domácí v sobotu srovnali stav série proti karlovarskému béčku na 1:1, k rozhodujícímu nedělnímu klání už však Západočeši nenastoupili. Během noci dostali informaci o podezření na nákazu nemocí covid-19 v týmu a během noci odcestovali domů.

Celý článek na nohecmagazín.czDivize 2 - ženy

Výsledky a rozpis zápasů

1. kolo

Favoritky na úvod nezaváhaly

Obě zahajovací utkání Divize 2 žen skončila předpokládanými výsledky, i když týmy daly prostor také hráčkám širšího kádru. Obě střetnutí poznamenalo nepříznivé počasí, takže se musela stěhovat do haly.

Celý článek na nohecmagazín.cz


2. kolo

Vršovice remizovaly na Santošce

Obě finalistky loňského ročníku ženské ligy přijely o víkendu změřit síly s loni třetí Santoškou. Svědkem obou zajímavých soubojů byla hala v Nebušicích, kam se aktérky schovaly před deštěm. Zatímco v sobotním klání dokázaly domácí hráčky obrat soupeře z Vršovic o bod, v neděli předvedl Český Brod svoji kvalitu a bezpečně nad Santoškou zvítězil.

Celý článek na nohecmagazín.cz


3. kolo

Čelákovice doma zklamaly

Rozloučení s jarní částí Ligového poháru si hráčky Čelákovic určitě představovaly jinak. Do jejich domácího stánku přijela Santoška, ovšem v její sestavě chyběly klíčové smečařky Körösi-Pál a Plechatá. Pokud si ale domácí hráčky brousily zuby na okradení favorita, tak musely být zklamány. Pražanky si i v nekompletní sestavě počínaly suverénně a moc nechybělo, aby uštědřily soupeřkám kanára. Derby obou neporažených celků Vršovic a Českého Brodu bylo odloženo na září.

Celý článek na nohecmagazín.cz


4. kolo

Český Brod ve Vršovicích nezaváhal

Po prázdninách pokračovala i ženská soutěž. Vršovické hráčky dokázaly v Čelákovicích splnit roli favorita. V dohrávce třetího kola pak repríza loňského superfinále dopadla lépe pro Český Brod, který si pojistil pozici na čele tabulky.

Celý článek na nohecmagazín.cz


5. kolo

Šok v Českém Brodu

Už je to hodně dlouho, kdy naposledy České Brod prohrál na své půdě. Jenže nic netrvá věčně. Tenhle husarský kousek se povedl Santošce, jež favoritkám uštědřila na jejich antuce pořádný výprask. Na senzační vítězství sice Pražanky nenavázaly v derby s Vršovicemi, ovšem jedno je jisté – v příštích letech se s nimi bude muset počítat!

Celý článek na nohecmagazín.cz


6. kolo

Mocný finiš Santošce do finále nepomohl

Základní část Ligového poháru žen je minulostí. Finálový souboj nebude mít žádné překvapivé protagonistky. Střetnou se Český Brod a Vršovice. Oba týmy si v posledním kole základní části daly generálku, ve které byly úspěšnější úřadující ligové šampionky. S dobrou formaou se na podzim potkala Santoška, které ovšem závěrečný finiš do říjnového vyvrcholení soutěže nepomohl. Doplatila na bodové ztráty s Vršovicemi.

Celý článek na nohecmagazin.cz